Yükleniyor...

2 Ocak 2019
Micromax İnfinity N12
Micromax İnfinity N12

Yeni Micromax İnfinity N Karşınızda

Cep telefonu pazarı çok büyük bir alan ve bu alanın son dönemlerdeki en büyük dilimini Hindistan ve Çin kaplıyor. Avrupa ve Amerika’da satışa sunulmayan yüzlerce farklı avantajlı telefon modelleri Hindistan ve Çin pazarlarında satışa çıkıyor ve tüketiliyor. Bu modellerden biri de Mikromax şirketinin ürettiği Mikromax İnfinity N  serisi telefon topluluğudur. Şirketin ürettiği 2 versiyonda da MediaTek helio p22 işlemci kullanılmaktadır. Bu işlemci 13 megapiksel ve 5 megapiksel olan çift kamerayı yüksek çözünürlük ve gerçek derinlik elde etmek amaçlı desteklemektedir. Hindistan’da 130 Amerikan Dolarına satılan bu cihazlar için oldukça uygun fiyatlı telefonlar denilebilir.

Micromax İnfinity N12 Özellikleri

Spesifikasyonlar açısından bakıldığında, her iki sürümde neredeyse aynı ve sadece hafıza ve ön kamera açısından farklılık göstermekteler. İnfinity N11 ve N12, 18,9: 9 en boy oranında benzer bir 6.19 inç 720 × 1500
HD çözünürlükte piksel ekrana sahipler. Her iki versiyonda sekiz çekirdekli MediaTek Helio P22 yonga seti ile çalışıyor. İnfinity N11 modeli:  2GB RAM ve 32GB depolama kapasitesine sahip iken ; İnfinity N12, 3GB RAM ve 32GB depolama alanı barındırıyor. Sadece 1 GB ram farkı vardır. Şu an her iki akıllı telefon da, Android 8.1 Oreo işletim sistemini kullanıyor. Telefonların batarya kapasiteleri ise 4000 miliamper. Hindistanlı müşteriler için ekstra indirimler ve çekler de veriliyor. Yani telefon 130 doların da altında bir maliyete sahip oluyor. Getirme şansınız varsa kullanmaya değer bir android akıllı telefon olacaktır.

Micromax İnfinity N12 32 GB 3 GB Ram
Micromax İnfinity N12 32 GB 3 GB Ram

Posted in TeknolojiTaggs:
Write a comment